MONTALE PARIS „Aoud Meloki“ 100 ml EDP Kvepalai Moterims ir Vyrams. APRAŠYMAS - PASPAUDUS ANT NUOTRAUKOS.

49.00 EUR
129.00 EUR

Prabangūs Prancūzijos nišinės parfumerijos namai "Montale Paris" 2009 metais pristatė Aoud Meloki šedevrą. Aromatas – rytietiškas medienos, kuris vienodai tinka tiek vyrams, tiek moterims.

Kvepalai Aoud Meloki yra universalus aromatas, kuris tinka bet kurioje situacijoje. Be to, kiekvienas žmogus atskleidžia save skirtingai, todėl kiekvienu atveju aromatas skambės ypatingai ir nepaliks abejingų.

Garsaus prancūzų parfumerio Pierre Montale sukurtų Aoud Meloki kvepalai - kurie pasižymi neįprasta ir sudėtinga kompozicija, kurie suteikia lengvumo ir seksualumo jausmą. Gundantis minkštas saldumas, kuris slypi už turtingų natų, energija kuri parodo pasauliui valdovo jausmingumą, pikantišką aistrą ir neprieinamumą.

Žavingas ir universalus aromatas negali palikti abejingų, o tai suteikia ypatingą malonumą šio aromato savininkams.

Viršutinėse Aoud Meloki natose persipina kedro mediena ir karamelė, kuri tampa dominuojančia kokteilio emocija.. Širdį sudaro auksinio gintaro šiluma ir sandalmedžio motyvai. Kvapą užbaigia vanilės, baltojo muskuso natos.

Viršutinės natos: karamelė, kedro mediena

Vidurinės natos: sandalmedis, gintaras

Pagrindinės natos: baltasis muskusas, vanilė.

Tipas: Rytietiški - Medienos

Tūris: 100 ml.

Kiekvienas MONTALE aromatas yra klasikiniame aliuminio flakone, kuris garantuoja kokybę ir pilnai apsaugo kvepalus nuo bet kokios skleidžiamos šviesos. 

Pristatymas visoje Lietuvoje - per 1 darbo dieną.

ATSISKAITYSITE KURJERIUI PRISTAČIUS SIUNTĄ.

Vilniuje pristatymas-atsiėmimas kiekvieną dieną.

Dėl užsakymų kreiptis:

www.kosmetikakvepalai.lt

el.paštu: naujakosmetika@gmail.com

tel.: 8-616-98100

http://kosmetikakvepalai.lt/