HUGO BOSS "RED" for women 100 ml EDT Kvepalai moterims (analogas)


9,00 € 15,00 €
Apie prekę

Siūlome išbandyti ir įsitikinti licenzijuotų kvepalų - analogų (eau de toilette) moterims ir vyrams kokybe. Kvapiosios medžiagos yra pasirinktos tik bendradarbiaujant su geriausiai žinomomis Prancūzijos įmonėmis, kurios garantuoja unikalius ir išskirtinai ilgalaikius mūsų visų žinomus ir mėgstamus kvapus. Unikalūs kvapai ir estetika, aukštos kokybės pakuotės garantuoja kvepalų kokybę už kainą, kuri yra patraukli dažnam klientui.

Kvapas: HUGO BOSS "RED" for women - aromatas moterims - valiūkiškas gėlių, vaisių aromatas, kuris laužo nusistovėjusias kvepalų taisykles savo „vyrišku" charakteriu. Naujasis aromatas išskiria natūralių ingredientų ir naujoviškų molekulių sąjunga, kuri leido sukurti unikalų kvapą.

Tai tradicinių moteriškų ir netikėtų vyriškų atspalvių susiliejimas, kurio tikslas - iš naujo apibrėžti moteriškų kvepalų sąvoką.

Viršutinės natos atsiveria vaisinėmis saldžių gervuogių, rūgčių Italijos mandarinų ir gaiviomis Himalajų kalnuose augančios raudonos žolės natomis. Širdies natos sudarytos iš Sambac jazminų, juodųjų slyvų, irisų ir pikantiškų juodosios arbatos akordų. Kvapo pagrindas išsiskiria šiltais gintaro, sandalmedžio ir kedro tonais.

Naujojo aromato šūkis „Jūsų aromatas. Jūsų kelias."

Aromatas:Gėlių/vaisių


Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų


© 2019. www.kosmetikakvepalai.lt

http://kosmetikakvepalai.lt/