HUGO BOSS "Ma Vie" 100 ml EDT Kvepalai moterims (analogas)


9,00 € 15,00 €
Apie prekę

Siūlome išbandyti ir įsitikinti licenzijuotų kvepalų - analogų (eau de toilette) moterims ir vyrams kokybe. Kvapiosios medžiagos yra pasirinktos tik bendradarbiaujant su geriausiai žinomomis Prancūzijos įmonėmis, kurios garantuoja unikalius ir išskirtinai ilgalaikius mūsų visų žinomus ir mėgstamus kvapus. Unikalūs kvapai ir estetika, aukštos kokybės pakuotės garantuoja kvepalų kokybę už kainą, kuri yra patraukli dažnam klientui.

Kvapas: HUGO BOSS "Ma Vie" 100 ml - 9 €

Hugo Boss Ma Vie rinkoje pasirodė 2014 metų vasarą. Tai dar vienas Boss linijos aromatas (jai priklauso ir Boss Nuit (2012), Boss Jour (2013) ir Boss Nuit Intense (2014)).

Kvepalų buteliuko ir pakuotės dizainas švelnus ir moteriškas. Rožinio atspalvio buteliuke glūdi itin moteriškas, stiprus ir nepriklausomas aromatas. Aromatą įkvėpė žavingos moters gyvenimo akimirkos: saulės bučiuojama oda, švelnus gėlių prisilietimas, romantiški pasivaikščiojimai gamtoje ir t. t.

Hugo Boss Ma Vie – žavingas, išskirtinis, pasitikėjimą savimi keliantis aromatas iš romantiško gėlių kvapo, gaivaus kaktuso dvelksmo, jausmingos medienos.

Viršutinės natos: kaktusas;

Vidurinės natos: rožės, frezijos, jazminai;

Žemutinės natos: kedras, mediena.

Tipas: Gėlių 


Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų


© 2019. www.kosmetikakvepalai.lt

http://kosmetikakvepalai.lt/