GUCCI "BAMBOO" 100ml ir 50ml EDT Kvepalai moterims (analogas)


9,00 € 15,00 €
Apie prekę

Siūlome išbandyti ir įsitikinti licenzijuotų kvepalų - analogų (eau de toilette) moterims ir vyrams kokybe. Kvapiosios medžiagos yra pasirinktos tik bendradarbiaujant su geriausiai žinomomis Prancūzijos įmonėmis, kurios garantuoja unikalius ir išskirtinai ilgalaikius mūsų visų žinomus ir mėgstamus kvapus. Unikalūs kvapai ir estetika, aukštos kokybės pakuotės garantuoja kvepalų kokybę už kainą, kuri yra patraukli dažnam klientui.

Kvapas: GUCCI "BAMBOO"

GUCCI "BAMBOO" - pasitikėjimas savimi ir švelnus moteriškumas. Kvepalai sukurti moteriai su charakteriu ir tvirta nuomone, bet kartu galinčiai būti švelnia, nuolankia būtybe. Juk moters galia yra sugebėjime būti visokia: tvirta, griežta, stipria, tyra, švelnia ir trapia.

Gucci Bamboo kvepalai įvairialypiai kaip ir pati moteris. Jie intensyvūs, fatališki, elegantiški ir kartu labai moteriški ir švelnūs. Gėlių ir medienos kompozicija atsiveria lengvu citrusų dvelksmu, pereinančiu į egzotišką aromato širdį, kurioje skleidžiasi įvairių gėlių žiedai. Galiausiai pajuntamas jausmingas ir sodrus medienos akcentas.

Viršutinės natos: laimas;

Vidurinės natos: Ylang-Ylang žiedai, lelijos, apelsinų žiedai;

Žemutinės natos: ambra, sandalmedis, vanilė.


Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų


© 2019. www.kosmetikakvepalai.lt

http://kosmetikakvepalai.lt/