DOLCE & GABBANA L'IMPERATRICE 3 100ml ir 50ml, ELIZABETH ARDEN "Green Tea" 100 ml EDT Kvepalai moterims (analogas)


9,00 € 15,00 €
Apie prekę

Siūlome išbandyti ir įsitikinti licenzijuotų kvepalų - analogų (eau de toilette) moterims ir vyrams kokybe. Kvapiosios medžiagos yra pasirinktos tik bendradarbiaujant su geriausiai žinomomis Prancūzijos įmonėmis, kurios garantuoja unikalius ir išskirtinai ilgalaikius mūsų visų žinomus ir mėgstamus kvapus. Unikalūs kvapai ir estetika, aukštos kokybės pakuotės garantuoja kvepalų kokybę už kainą, kuri yra patraukli dažnam klientui.

Kvapas: DOLCE & GABBANA  „ L'IMPERATRICE 3 “ 100 ml - 9 €

Kvapas: DOLCE & GABBANA „ L'IMPERATRICE 3 “ 50 ml - 6 €

Kvapas: ELIZABETH ARDEN "Green Tea" 100 ml - 9 €

Pavergiantis „3 L’Imperatrice” aromatas moterims, savaime supranta, – imperatoriškas aromatas... Kas gi geriau nei Naomi Campbell įkūnija imperatoriškąją didybę? Šiai žvaigždei gyvenimas yra kino filmas, kuriame ji, be abejo, kuria pagrindinį vaidmenį. Jai įžengus į kambarį visų žvilgsniai nukrypsta į ją. Gražuolės ginklas – sultingų egzotinių vaisių, rausvažiedžių gėlių ir muskuso aromatas.

Viršutinės natos: rabarbarai, raudonieji serbentai, kiviai;

Vidurinės natos: rausvažiedžiai ciklamenai, arbūzai, jazminų žiedai;

Pagrindinės natos: muskusas, santalai, greipfrutų mediena.

Kvapo pobūdis: aromatas veržlus, nuostabus ir neįtikėtinai traukiantis.

 

Gaivalingas Elizabeth Arden „Green Tea“ aromatas sukurtas remiantis senovine tradicija. Tai kompozicija iš energiją teikiančių, jausmus žadinančių vaisių ir augalų. Tai lengvas ir svaigus aromatas bet kokio amžiaus moteriai.

„Green Tea“ – energijos eliksyras atpalaiduojantis kūną ir jausmus, išlaisvinantis mintis ir įkvepiantis naujiems dabams. „Green Tea“ kvapo ašis – žaliosios arbatos lapeliai ir citrusiniai vaisiai. Švelnumo aromatui suteikia gvazdikų ir jazminų žiedai. Žemutinės aromato natos – muskusas, ambra, gvazdikėliai, samanos.

Tipas: Gaivūs – Citrusiniai


Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų


© 2019. www.kosmetikakvepalai.lt

http://kosmetikakvepalai.lt/