Atverti
Krepšelyje prekių: 0
Krepšelis

Casamorati 1888 "Gran Ballo" XERJOFF 100ml EDP Kvepalai Moterims. APRAŠYMAS - PASPAUDUS ANT NUOTRAUKOS.

69.00 EUR
167.00 EUR

Gran Ballo , arba Debiutančių pokylio tradicija gimė 1700 metais, kuomet jaunos merginos iš kilmingų aristokratų šeimų buvo pristatomos pasauliui. Prabangioje rūmų aplinkoje, spindinčiose šviesose, tarp veidrodžių ir auksinių dekoro elementų jaunosios aristokratės turėjo progą sutikti savo „Žavųjį Princą“.

Laikydamiesi tradicijų, CASAMORATI parfumerijos namai su GRAN BALLO kvepalais atkuria pasaką, romantišką retojo sausmedžio, gardenijos ir jazminaičių žiedų šokį, apgaubtą šiltų vanilės, ambros ir karamelės akordų. Net jeigu tai, kaip ir sapnas, trunka tik vieną naktį.

Romantiškai saldus gėlių ir vanilės šokis įkvėptas itališko stiliaus ir tradicijų. Tai aromatas kupinas flirtuojančių ir karštų Italijos naktų nuotaikos, alsuojantis elegancija ir romantika.

Stilingas ryškiai rožinis buteliukas ir jame glūdintis aromatas tiesiog masina įsisupti į saldžią gėlių skraistę ir pasimėgauti savo moteriškumu.

Išraiškingas sausmedžio žiedų aromatas, jausminga baltų gėlių puokštė, nepamainomoji ambra, saldi vanilė ir gurmaniškas, iki pat širdies prasismelkiantis vanilės kvapas abejingų nepaliks. Pajusk rožinę nuotaiką, įsisupk į prabangą!

Aromatinė kompozicija sudaryta iš gardenijų, jazminų, sausmedžių žiedų, vanilės, ambros, karamelės.

Tipas: Gėlių – Vaisiniai (Gurmaniški)

Tūris: 100 ml

Geras aromatas – tai ne vien kvapas. Jei norima, kad jis būtų prabangus ir išskirtinis, medžiagos bei didingumas turi derėti. Parfumerijos namai XERJOFF puikiai perteikia šią filosofiją, nes aromatas ir menas turi būti šalia. Sergio Momo, skatinamas natūralaus potraukio į grožį, domėjimosi prabangos pasauliu, nusprendė atsiduoti vienai didžiausių savo aistrų – kurti prabangius kvepalus. Aromatų meistras stengėsi sukurti daugiau nei vien kvepalus, jo tikslas buvo kurti stiprias emocijas, kurias sukelia istorijos detalės, prisiminimai, regimi vaizdai, lytėjimas, kvapai. 2004 m. Sergio įgyvendino savo svajonę – įsteigė parfumerijos namus XERJOFF. Nepaliaujami Sergio Momo bandymai siekti išskirtinumo dabar leidžia mėgautis unikalia jo kūryba. Reti ir prabangūs itališki XERJOFF kvepalai išskirtinio dizaino buteliukuose, skirti tikriems aromatų ekspertams ir mėgėjams.

Pristatymas visoje Lietuvoje - per 1 darbo dieną (3€).

ATSISKAITYSITE KURJERIUI PRISTAČIUS SIUNTĄ.

Vilniuje pristatymas-atsiėmimas kiekvieną dieną.

Dėl užsakymų kreiptis:

www.kosmetikakvepalai.lt

el.paštu: naujakosmetika@gmail.com

tel.: 8-616-98100

Naujienų prenumerata
Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų
Mus rasite
Kontaktai
+370 616 98100
naujakosmetika@gmail.com
Visos teisės saugomos. © 2019
http://kosmetikakvepalai.lt/