CALVIN KLEIN "EUPHORIA BLOSSOM" 100ml (9€) ir 50ml (6€) EDT Kvepalai moterims (analogas)


9,00 € 15,00 €
Apie prekę

Siūlome išbandyti ir įsitikinti licenzijuotų kvepalų - analogų (eau de toilette) moterims ir vyrams kokybe. Kvapiosios medžiagos yra pasirinktos tik bendradarbiaujant su geriausiai žinomomis Prancūzijos įmonėmis, kurios garantuoja unikalius ir išskirtinai ilgalaikius mūsų visų žinomus ir mėgstamus kvapus. Unikalūs kvapai ir estetika, aukštos kokybės pakuotės garantuoja kvepalų kokybę už kainą, kuri yra patraukli dažnam klientui.

Kvapas: CALVIN KLEIN "EUPHORIA BLOSSOM" 100ml - 9 €

               CALVIN KLEIN "EUPHORIA BLOSSOM" 50ml - 6 €

Tai lengvesnė, gaivesnė, pirmtakės Calvin Klein Euphoria versija. Euphoria Blossom – lyg lengvas orchidėjos žiedas, kuris spinduliuoja nekaltumu ir jaunyste. Tačiau orchidėja – gracinga gėlė, ji ne tik žavinga, bet ir subtiliai geidulinga.

Toks yra ir Calvin Klein Euphoria Blossom aromatas – jaunatviškai nerūpestingas, tačiau nejučia panardinantis į geidulingumo ir vilionių gelmes. Tai kvapas moteriai, kuri nori nors trumpam pabėgti nuo kasdienybės ir pasinerti į malonumų ir džiaugsmų sūkurį. Lengvas ir kartu elegantiškas aromatas kiekvienai moteriai suteiks pasitikėjimo savimi ir pažadins giliai glūdintį jausmingumą ir subtilų seksualumą.

Gaivus granatų ir citrusinių vaisių pliūpsnis subtiliai derinamas su prašmatnia gėlių puokšte, kurioje karaliauja gracingoji orchidėja. Žemutinės aromato natos – muskusas ir baltoji ambra.

Tipas: Gėlių – Vaisiniai


Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų


© 2019. www.kosmetikakvepalai.lt

http://kosmetikakvepalai.lt/