V AJ ARABIA Private Collection 50ml PP (Pure Parfum) - koncentruoti kvepalai (Unisex). APRAŠYMAS - PASPAUDUS ANT NUOTRAUKOS.

69.00 EUR
159.00 EUR

Aromatą Aj Arabia Nr.V iš mados namų "Aj Arabia" sukūrė Ali Aljaberi su Jean-Claude Astier. 2015 metais tapo penktąja prabangia kompozicija iš "Privačiosios kolekcijos".

Tai rytietiškas gėlių aromatas, prabangus kvapas, kuris laimi nuo pirmųjų sekundžių. Jis turi daug fanų visame pasaulyje ir yra vienodai populiarus tiek vyrų, tiek moterų tarpe.

"Nr. V" yra ryžtingi ir charizmatiški kvepalai. Jie harmoningai papildys tikslingos asmenybės įvaizdį, kurie yra pripratę pasiekti savo tikslą, nepaisydami kliūčių, iškilusių kelyje...

Išskirtinė ir grakšti harmoninga aromatų puokštė, kuri atskleidžia 1920-ųjų metų vynuogyną su šiuolaikinėmis tendencijomis. Pagrindinis "Aj Arabia V" akordas - jausmingas ir seksualus tuberozės dvelksmas. Svaigūs ir viliojantys "nakties karalienės" atspindžiai puikiai įrėminti į aštraus cinamono ir sultingų persikų švelnumą. Karamelė suteikia nuostabų gurmaniškų atspalvių kvapą, kuris perkelia „ Aj Arabia V“ savininką į nuostabų sapnų pasaulį.

„ Aj Arabia V “ Private Collection kvepaluose išskirtiniai ingredientai, kurie skleidžia magišką melodiją, kuri prasideda citrinų, persikų ir aromatingojo cinamono simfonija. Lakios ir džiaugsmingos širdies natos įkūnija saulės nutviekstą gėlių sodą, pilną svaigių tuberozos ir apelsinmedžio žiedų. Preciziškai sukurto kvapo pamatinėse natose atsiskleidžia tauri kedrų, karamelės ir vanilės akcentų kompozicija.

Viršutinės natos: cinamonas, persikas, citrina

Vidurinės pastabos: tuberozė, apelsinas

Pagrindinės natos: karamelė, vanilė, baltasis kedras

Tipas: rytietiški – gėlių

Tūris: 50 ml

Pristatymas visoje Lietuvoje - per 1 darbo dieną (3€).

ATSISKAITYSITE KURJERIUI PRISTAČIUS SIUNTĄ.

Vilniuje pristatymas-atsiėmimas kiekvieną dieną.

Dėl užsakymų kreiptis:

www.kosmetikakvepalai.lt

el.paštu: naujakosmetika@gmail.com

tel.: 8-616-98100

http://kosmetikakvepalai.lt/