ADIDAS "ACTIVE BODY" 100ml ir CHRISTIAN DIOR "FAHRENHEIT" 100ml ir 50ml EDT Kvepalai vyrams (analogai)


9,00 € 15,00 €
Apie prekę

Siūlome išbandyti ir įsitikinti licenzijuotų kvepalų - analogų (eau de toilette) moterims ir vyrams kokybe. Kvapiosios medžiagos yra pasirinktos tik bendradarbiaujant su geriausiai žinomomis Prancūzijos įmonėmis, kurios garantuoja unikalius ir išskirtinai ilgalaikius mūsų visų žinomus ir mėgstamus kvapus. Unikalūs kvapai ir estetika, aukštos kokybės pakuotės garantuoja kvepalų kokybę už kainą, kuri yra patraukli dažnam klientui.

Kvapas: ADIDAS "ACTIVE BODY" 100 ml - 9 €

Kvapas: CHRISTIAN DIOR "FAHRENHEIT" 100 ml - 9 €; 50ml - 6€;

Christian Dior Fahrenheit - tikras gamtos atvaizdas, įkvėptas vasariško dangaus. Dior Fahrenheit kvepalai vyrams – tikras harmonijos ir kontrastiškumo pavyzdys. Šiuose kvepaluose užkoduotas gebėjimas džiaugtis kiekviena akimirka. Pasinerkite į ramybės oazę, kur pildosi norai, o gamta susijungia su Jūsų siela.

Sudedamosios dalys Levanda, mandarinas, gudobelė, muskatas, kedras, bergamotė, ramunėlės, citrina, santalmedis, jazminas, pakalnutės, gintaras, muskusas, vetiveris. Apie kvapą Charizmatiški kvepalai atsiduoda švelniu aromatu. Sudėtingame kvepalų recepte itin svarbios vanilės, levandos ir ramunėlės natos, atskleidžiančios kvepalų prasmę.

Christian Dior Fahrenheit - medienos, gėlių, muskuso aromatas laisvam, vyriškam, stipriam, tačiau jausmingam ir subtiliam vyrui. Tai išskirtinis, užliejantis ir ramus aromatas, kuriame susilieja gaivios ir dinamiškos medžių natos su šiltais ir intensyviais gėlių akordais, jausmingumo dvelksmas – su santūrumu, klasika – su dabartimi.

Viršutinės natos: mandarinai, bergamotės,kedras;

Vidurinės natos: žibuoklės, muskatai, gvazdikai;

Pagrindinės natos: vetiveris, pačiuliai, oda.


Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų


© 2019. www.kosmetikakvepalai.lt

http://kosmetikakvepalai.lt/